יועץ משכנתא
בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן. ( משלי כד' ג' ) 
דף הבית | אודות | צור קשר | בלוג | המלצותמדריך משכנתא

טלפון יועץ משכנתא לפרטים ניתן להתקשר : 052-651-5168
משכנתא ייעוץ
משכנתא ייעוץמשכנתא לזוגות צעירים
משכנתא ייעוץזכאי משרד השיכון
משכנתא ייעוץמשכנתא למשפרי דיור
משכנתא ייעוץEMIמשכנתא ייעוץ
משכנתא ייעוץמחזור משכנתא
משכנתא ייעוץייעוץ משכנתא למתגרשים
משכנתא ייעוץמשכנתא ללא הון עצמי
משכנתא ייעוץתמהיל משכנתאמשכנתא ייעוץ
משכנתא ללא הון עצמי כמה הון עצמי צריך למשכנתא משכנתא למסורבי משכנתא משכנתא לדירה ראשונה משכנתא אופטימלית מחיר למשתכן? עכשיו גם ללא הון עצמי.
משכנתא ייעוץ
יועץ משכנתא
משכנתא למסורבי משכנתא |  משכנתא למסורבי בנקים
שיתופי פעולה - יועץ משכנתאות
מזרחי טפחות
לאומי למשכנתאות
בנק משכן
הראל
כלל
אנגלו סכסון
רימקס

משכנתא למסורבי משכנתא

משכנתא למסורבי בנקים

הדרך הטובה ביותר לרכישת נכס נדל"ן הנה כאשר יש בידינו הון עצמי מספיק לביצוע הרכישה אולם, הדרך המקובלת ביותר לרכישת נכס היום הנה בעזרת נטילת משכנתא. יועצי המשכנתאות המנוסים שלנו יסייעו וימצאו בעבורכם את הדרך לקבלת המשכנתא גם אם על פניו הדרך לקבלת משכנתא חסומה בפניכם.

למבדק פיננסי ראשוני צור קשר עמנו קשר בטלפון  052-651-5168.


קיימים סוגים שונים של משכנתאות אשר לרוב המבדיל בינם הוא א`- תנאי הריבית, גובהה ומספר שנות ההחזר. ב`- ייעוד השקעה, אשר מאפשר גישה למשכנתאות ייעודיות כגון: משכנתא לזוגות צעירים וכו`.  במקרים מסוימים נמנע מלווים לקבל משכנתא משום שאינם עומדים בתנאי הסף או שקיימים תנאים נוספים שמונעים מהם לקבל אישור לקחת משכנתא. אנשים אלה יוגדרו מסורבי משכנתא או מסורבי בנקים.
משרדנו מתמחה במציאת הדרכים לקבלת משכנתא למסורבי משכנתא / משכנתא למסורבי בנקים.

הסיבות לסירוב משכנתא

יכולת החזרים נמוכה

הסיבות לסירוב משכנתא יכולות להיות רבות, לדוגמה: אדם או משפחה אשר מבדיקת תלוש המשכורת וחישוב הכנסות המשפחה אל מול הוצאותיה, לא עולה האפשרות לקיומו של עודף פיננסי שניתן להשתמש בו לצורך תשלומי החזרים. אנשים אלה ייאלצו להיעזר במשכנתא למסורבי משכנתא / משכנתא למסורבי בנקים אותה יש לתפור באמצעות יועץ משכנתאות בעל יידע בתחום ייחודי ומורכב זה.

הון עצמי חסר

גם כאשר אין ברשותכם את סכום ההון ההתחלתי הנדרש על מנת לקבל משכנתא (25% מערך הנכס) יסרב הבנק לתת לכם משכנתא ותוגדרו כמסורבי משכנתא. זהו עוד מצב אשר בו יש לפנות למי שמתמחה בתחום משכנתא למסורבי משכנתא / משכנתא למסורבי בנקים על מנת שימצא את הדרך לממש ולהגיע למצב שבו יהיה ניתן ליטול את המשכנתא בתנאים סבירים.

הון עצמי חסר ויכולת החזרים גבוהה

ישנם מצבים מורכבים אשר אינם עומדים ברגולציה הסטנדרטית של נותני המשכנתאות כגון משפחה בעלת הכסה גבוהה, המצויה במצב של עודף פיננסי ויכולת החזרים גבוהה אך אין ברשותה הון עצמי מספק על מנת לקבל את המשכנתא בדרך ברגילה.

הדרכים לקבלת משכנתא

יועצי משרדינו, הנם בעלי ניסיון רב בליווי ומציאת הערוצים הפיננסיים, כלכליים החלופיים  אשר מאפשרים למסורבי משכנתאות ליהנות ממשכנתא למסורבי משכנתא / משכנתא למסורבי בנקים.
מסלולים אלה לעתים נסמכים על הון המצוי בידיו של בן משפחה והוא מוכן לסייע. לעתים יש בידכם נכס קיים וניתן בדרכים מסוימות להשתמש בנכס הקיים כחלופה להון העצמי הנחוץ.
כמובן שמסלול ההכנה לקבלת משכנתא למסורבי משכנתא / משכנתא למסורבי בנקים הנו מורכב ופתלתל ודורש מומחיות וניסיון בסבך הביורוקרטי וכל מסלול הינו אישי ומתאים אך ורק למי שעבורו נתפר.

יעוץ פיננסי ע"י יועץ משכנתאות

יועץ משכנתאות של משכנתא 1 יסייע לכם באיסוף כל הנתונים הרלוונטיים באשר למשאבים הפיננסיים העומדים לרשותכם וכן כוח ההחזרים העתידי שלכם. במידה וברשותכם עסק נבצע עבורכם כחלק בלתי נפרד מההיערכות לקבלת משכנתא למסורבי משכנתא / משכנתא למסורבי בנקים תהליך של ייעוץ פיננסי מקיף שמכסה את כל המשתנים אשר יש לקחת בחשבון ואשר יאפשרו לכם, בסופו של דבר, לקבל את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר האפשריים ויבטיחו את מימוש תכניותיכם.

למבדק פיננסי ראשוני חינם ולקביעת פגישת ייעוץ לאחר מכן
צור קשר עם משכנתא1 052-6515168 או igmashkanta@gmail.comמשכנתא לזוגות צעירים

משכנתא לזוג צעיר היא משכנתא ראשונה שלוקח זוג שאין ברשותו דירה. זוגות אלו יהיו ממש לאחר החתונה או בשלב יותר מתקדם בנישואין עם תינוק או שניים
זכאי משרד השיכון

לכל זוג או יחיד קיימת זכאות למשכנתא מהמדינה ובתנאי שזו דירתו הראשונה.
משכנתא למשפרי דיור

משכנתא למשפרי דיור היא למעשה מעבר ממגורים בדירה אחת שבבעלותי, לאחרת שקניתי במקומה.
EMI

אתם לא צריכים EMI, פנו אלינו ויועצי המשכנתאות שלנו יסבירו לכם איך גם אתם יכולים לקבל משכנתא ללא EMI, לדאוג למשכנתא שלכם זאת העבודה שלנו.|!|ENTER|!|
מחזור משכנתא

מדי פעם חלים שינויים המצריכים היערכות פיננסית בהתאם. שינויים בפרמטרים הכלכליים במשק, כמו ירידה בריבית הפריים, למשל, או עליה במדד המחירים לצרכן
ייעוץ משכנתא למתגרשים

משכנתא לאדם גרוש היא בעצם משכנתא של לווה יחיד. הבית הופך להיות שלך בלבד וכמו כן, אתה הלווה היחיד.
משכנתא ללא הון עצמי

אנחנו מחפשים את הזוגות שבסדר העדיפויות שלהם הציבו במקום הראשון את קניית הדירה ומתכוונים לקנות השנה את דירתם.
תמהיל משכנתא

תמהיל משכנתא הוא פיצול של סכום המשכנתא אותו אנו לווים, למספר תתי הלוואות. בכל תת הלוואה שכזה עלינו להחליט באיזה מסלול משכנתא לבחור
יועץ משכנתא
כתובתינו: התוכנה 7 כפר סבא דוא"ל igmashkanta@gmail.com © כל הזכויות שמורות mashkanta1 ייעוץ משכנתאות
תקנון האתר |  בלוג |  פייסבוק |  בניית אתר