יועץ משכנתא
בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן. ( משלי כד' ג' ) 
דף הבית | אודות | צור קשר | בלוג | המלצותמדריך משכנתא

טלפון יועץ משכנתא לפרטים ניתן להתקשר : 052-651-5168
משכנתא ייעוץ
משכנתא ייעוץמשכנתא לזוגות צעירים
משכנתא ייעוץזכאי משרד השיכון
משכנתא ייעוץמשכנתא למשפרי דיור
משכנתא ייעוץEMIמשכנתא ייעוץ
משכנתא ייעוץמחזור משכנתא
משכנתא ייעוץייעוץ משכנתא למתגרשים
משכנתא ייעוץמשכנתא ללא הון עצמי
משכנתא ייעוץתמהיל משכנתאמשכנתא ייעוץ
משכנתא ללא הון עצמי כמה הון עצמי צריך למשכנתא משכנתא למסורבי משכנתא כמה הון עצמי צריך כדי לקנות דירה משכנתא לדירה ראשונה משכנתא אופטימלית מחיר למשתכן? עכשיו גם ללא הון עצמי.
משכנתא ייעוץ
יועץ משכנתא
משכנתא ללא הון עצמי
שיתופי פעולה - יועץ משכנתאות
מזרחי טפחות
לאומי למשכנתאות
בנק משכן
הראל
כלל
אנגלו סכסון
רימקס

משכנתא ללא הון עצמי

משכנתא ללא הון עצמי / ללא הון עצמי מספיק

איך לקנות בית ללא הון עצמי, משכנתא ללא הון עצמי, אנו חושבים שכל זוג יכול להפוך לבעלי דירה משלהם, גם אם אין להם את מלוא ההון העצמי הדרוש ושיהיה לנו בהצלחה, "משכנתא אחת" מתמחים במציאת פתרונות ומקורות מימון בנקאים שיאפשרו לכם לקחת משכנתא, גם אם אין לכם הון עצמי וגם אם אתם מסורבי משכנתא, לפרטים נוספים לייעוץ ראשוני או לפגישה צרו איתנו קשר בטלפון 052-651-5168 ונשמח לעזור.

בתהליך רכישת נכס ראשון אנו חייבים להביא היום לפחות 25% הון עצמי. זוהי דרישת סף לאישור משכנתא מבחינת "הוראות בנק ישראל" (הוראות אשר משתנות מדי כמה שנים). לצורך הדוגמה, כחלק מאישור המשכנתא, אם נרצה לקנות דירה ב 1,000,000 ₪, נצטרך להוכיח לבנק למשכנתאות כי יש בידינו 250,000 ₪. במידה ונאושר למשכנתא של 750,000 ₪  ולאחר שנשלם למוכרים שלנו את ה 250,000 ₪ שברשותנו, יוכל הבנק לשלם את המשכנתא למוכרים שלנו ולהשלים את עסקת הרכישה ואולם אם אין בידנו את 250,000 השקלים הבסיסיים. אנו חייבים למצוא דרכים חלופיות למימוש מטרותינו בתחום חשוב זה, ולהגיע למצב שבו נקבל משכנתא ללא הון עצמי.

בשנים האחרונות אנו רואים שהמחסום המרכזי של זוגות בקניית הדירה הראשונה הוא אותו הון ראשוני, אותם 25% נכספים, אשר יאפשרו לנו להפוך ל"בעלי דירה".

מתוך תחושת שליחות קודם כל, ואמונה שכל זוג מביא איתו את המזל שלו, החלטנו לעזור במיוחד לזוגות שאנו חושבים שיכולים להפוך לבעלי דירה משלהם, גם אם אין להם את מלוא ההון העצמי הדרוש.

אנחנו מחפשים את הזוגות שבסדר העדיפויות שלהם הציבו במקום הראשון את קניית הדירה ומתכוונים לקנות השנה את דירתם. אנשים שהנכס שהם מחפשים הוא במסגרת היכולות שלהם ויש באפשרותם והם מוכנים לשלם יותר בתשלום החודשי כדי לפצות על החוסר בהון העצמי.

כחלק מהתהליך אנחנו מאחדים כוחות ומשחקים אתכם באותו צד, אנו נעשה את ההשתדלות המרבית ולמרות שזה לא יהיה קל (על פי ניסיוננו), זה אפשרי - להגיע לדירה משלכם - בית משלכם.

שיהיה לנו בהצלחה.

"במשכנתא אחת" ישנם כלכלנים/יועצי משכנתאות עצמאיים המתמחים בתכנון משכנתא ללא הון עצמי. צרו קשר להערכה ראשונית וקביעת המשך טיפל לפרטים נוספים 052-651-5168.

הבנקים למשכנתאות, אשר מהווים את הצינור למימוש מדיניות הממשלה בתחום שוק הנדל"ן, פועלים תחת אין ספור הגבלים רגולטוריים ותקנוניים, אשר אינם מאפשרים להם להעמיד משכנתא לאין ספור זוגות ויחידים גם אם על פי כל הכללים הינם זכאים מובהקים לקבלת משכנתא על פי קריטריוני משרד השיכון. זהו בדיוק המצב המחייב לבצע מספר תהליכים פיננסיים אשר יעמידו אתכם במצב שבו תקבלו משכנתא ללא הון עצמי.

ב"משכנתא אחת" יועצי משכנתאות עצמאיים פועלים בזירה חשובה זאת, בקשר עם הבנקים אך ללא המגבלות החלות עליהם. לכן בידנו למצוא את הדרך הייחודית לכם שתאפשר ליצור תנאים פיננסיים אשר יאפשרו גם לכם לקבל את המשכנתא מהבנק על אף שבעמדת הפתיחה לא יכולת להעמיד כל הון עצמי.

לפרטים נוספים לייעוץ ראשוני או לפגישה צרו איתנו קשר בטלפון 052-651-5168 ונשמח לעזור.

בשנים האחרונות לאור המצב בשוק הנדל"ן, עליית המחירים וצמיחת הפערים בחברה הישראלית. נוצר מצב אשר בו רוב רובם של המעוניינים ברכישת דירה והזכאים לקבלת משכנתא אינם מסוגלים להעמיד הון עצמי מינימלי לצורך קבלת המשכנתא. על מנת לעקוף מכשול זה עליכם לפעול להשגת משכנתא ללא הון עצמי.

מתוך כך פיתחנו ב"משכנתא אחת" דרכים ייחודיות וייעודיות על מנת לאפשר לכם בסופו של המהלך לקבל משכנתא ללא הון עצמי. גם אם תחילה נראה לכם ולבנק למשכנתאות כבלתי אפשרי לקבל משכנתא. אנו נמצא עבורכם את הדרך המתאימה לכם.

קניית דירה ללא הון עצמי

קניית דירה ללא הון עצמי. האם זה אפשרי? בעידן בו שוק הנדל"ן רותח, והמחירים רק ממשיכים להאמיר, לא מפתיע שקניית דירה יכולה להתפרש כמושג שאינו אפשרי. עם זאת, משכנתא אחת סוברת אחרת. קניית דירה ללא עצמי אפשרית, ולעיתים אף בתנאים כאילו היה לכם הון עצמי. אז איך קונים דירה ללא הון עצמי? צרו קשר עם חברת משכנתא אחת בטלפון 052-651-5168, ונשמח להרחיב יותר בעניין איך לקנות דירה ללא הון עצמי.

משכנתא לזוגות צעירים ללא הון עצמי

אחד מהאתגרים הגדולים העומדים בפני זוגות צעירים הוא קניית דירה ראשונה. משכנתא לזוגות צעירים ללא הון עצמי נשמע בלתי סביר, והרבה זוגות צעירים, בצער רב, זונחים את חלום הדירה ושוחקים את כספם בדמי שכר דירה. משכנתא אחת אומרת לכם הזוגות הצעירים שיש תקווה. משכנתא לזוגות צעירים ללא הון עצמי אפשרית ועוד איך. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו 052-651-5168, ואנו ניקח את המשך השליטה מכאן, ובדרך אל דירת חלומותיכם בשיעור ריבית חלומותיכם.

קניית בית ללא הון עצמי

חלמתם לגור בבית בפרטי, אבל אין לכם הון עצמי? למה לחלום, אם אפשר להגשים את המציאות? קניית בית ללא הון עצמי הינה משימה ברת ביצוע. משכנתא אחת פיתחה כלים ייחודיים המקנים פתרונות מימון ראויים לקניית בית ללא הון עצמי. באמצעות יועצי המשכנתאות המומחים שלנו, תוכלו לקבל אישור משכנתא לקניית בית ללא הון עצמי, וזאת אף אם הנכם מסורבי משכנתא לשעבר. איך קונים בית ללא הון עצמי? מתקשרים אלינו 052-651-5168, ונציגנו ישמח להרחיב יותר ולענות על השאלה: איך לקנות בית ללא הון עצמי.

לפרטים נוספים לייעוץ ראשוני או לפגישה צרו איתנו קשר בטלפון 052-651-5168 ונשמח לעזור.משכנתא לזוגות צעירים

משכנתא לזוג צעיר היא משכנתא ראשונה שלוקח זוג שאין ברשותו דירה. זוגות אלו יהיו ממש לאחר החתונה או בשלב יותר מתקדם בנישואין עם תינוק או שניים
זכאי משרד השיכון

לכל זוג או יחיד קיימת זכאות למשכנתא מהמדינה ובתנאי שזו דירתו הראשונה.
משכנתא למשפרי דיור

משכנתא למשפרי דיור היא למעשה מעבר ממגורים בדירה אחת שבבעלותי, לאחרת שקניתי במקומה.
EMI

אתם לא צריכים EMI, פנו אלינו ויועצי המשכנתאות שלנו יסבירו לכם איך גם אתם יכולים לקבל משכנתא ללא EMI, לדאוג למשכנתא שלכם זאת העבודה שלנו.|!|ENTER|!|
מחזור משכנתא

מדי פעם חלים שינויים המצריכים היערכות פיננסית בהתאם. שינויים בפרמטרים הכלכליים במשק, כמו ירידה בריבית הפריים, למשל, או עליה במדד המחירים לצרכן
ייעוץ משכנתא למתגרשים

משכנתא לאדם גרוש היא בעצם משכנתא של לווה יחיד. הבית הופך להיות שלך בלבד וכמו כן, אתה הלווה היחיד.
משכנתא ללא הון עצמי

אנחנו מחפשים את הזוגות שבסדר העדיפויות שלהם הציבו במקום הראשון את קניית הדירה ומתכוונים לקנות השנה את דירתם.
תמהיל משכנתא

תמהיל משכנתא הוא פיצול של סכום המשכנתא אותו אנו לווים, למספר תתי הלוואות. בכל תת הלוואה שכזה עלינו להחליט באיזה מסלול משכנתא לבחור
יועץ משכנתא
כתובתינו: התוכנה 7 כפר סבא דוא"ל igmashkanta@gmail.com © כל הזכויות שמורות mashkanta1 ייעוץ משכנתאות
תקנון האתר |  בלוג |  פייסבוק |  בניית אתר