מחיר למשתכן? עכשיו גם ללא הון עצמי

החלטתם החלטה אמיצה, אתם קונים בית ראשון בחייכם. מגשימים חלום, למען הילדים

משכנתא אחת – יועצי משכנתאות עצמאיים ובלתי תלויים פועלים מול כל הבנקים לשם קבלת משכנתא גם על פי התכנית של מחיר למשתכן אנו מתמחים ביצירת פתרונות פיננסיים כאשר מתעורר הצורך במשכנתא ללא הון עצמי. פנו אלינו לייעוץ ראשוני ללא עלות, אנו כאן כדי למצוא עבורכם את הדרך ליהנות ממחיר למשתכן גם ללא הון עצמי.

כן, זה תלוי רק בהחלטה שלכם ולא בהון העצמי שלכם. אנחנו בחברת משכנתא אחת יכולים לעזור לכם לקנות דירה במחיר למשתכן ולקחת משכנתא ללא הון עצמי.

הנה לכם ציטוט מאתר משרד השיכון:

"על פי הוראות בנק ישראל, דרוש הון עצמי של 100,000 ₪ לפחות או 10% מגובה מחיר הדירה – הגבוה מבין השניים – לקבלת משכנתא בשיעור של עד 90% מגובה מחיר דירת מחיר למשתכן לזוכים שחתמו חוזה לרכישת דירה בתכנית. את הבקשה ניתן לבחון הזכאות לסיוע לרכישת דירה ממשרד הבינוי והשיכון (הלוואה בריבית מסובסדת) על ידי הגשת "בקשה לסיוע בדיור" בכל אחד מסניפי הבנקים למשכנתאות. גובה המשכנתא משתנה בהתאם למכלול הנתונים האישיים של בני הזוג. לכן, את כל הנתונים לגבי גובה המשכנתא ניתן לקבל בבנק בו בחרת להגיש את הבקשה למשכנתא."

ומה עושים אם אין בכלל הון עצמי? חברת משכנתא אחת נותנת לכם פתרון.

אנחנו בחברת משכנתא אחת מאמינים בכם יותר מהמדינה ויותר מהבנק. אנחנו מאמינים שמגיע לכם דירה גם אם לא הצלחתם לצבור הון עצמי, משום שיוקר המחיה כאן גבוהה וקשה מאד לצבור הון עצמי ואין זו אשמתכם.

אנחנו בחברת משכנתא אחת מלווים אתכם בכל תחום המשכנתא, מרגע ההחלטה שלכם לקנות בית ועד שאתם נכנסים לבית שרכשתם.

איך? אנחנו מייעצים לכם ומלווים אתכם כך שתשיגו את ההון העצמי הדרוש על פי הדרכים שאנחנו מכירים בתחום הבנקאות, מגישים בקשה ייצוגית וטובה לבנק שייתן לכם אישור עקרוני למשכנתא ולבסוף מוציאים אישור משכנתא סופי על הבית שרכשתם.

במחיר למשתכן הקטינו את הצורך בהון עצמי ובאים לקראתכם בתהליך התשלומים. איך שלא נסתכל על זה המדינה מושיטה יד כרצון לעזור למשפחות הצעירות שבנינו. אכן, מחיר למשתכן הוא הזדמנות גדולה ובשורה משמחת לזוגות הצעירים. אין ספק שזהו תהליך מומלץ וכדאי להרבה זוגות שמתאימים למהלך. לכו על זה חברים. עשיתם החלטה נבונה. עם זאת, אל תשכחו לקחת יעוץ, זה חשוב בשבילכם, ובשביל זה יש בעלי מקצוע שמלווים אתכם.

אז אם הבעיה היא רק – המשכנתא – בואו אלנו! אנחנו נלווה אתכם עד שיהיה לכם בית.

צרו קשר עוד היום, חפשו אותנו בפייסבוק, בגוגל, באתר, או פשוט תרימו טלפון, נפגש ובדרך כלל תוך 3 חודשים מהטלפון הזה – הלקוחות שלנו עם דירה! אנו מלווים אותך מהרצון שלך לדירה, יד ביד, עד לדירה! בלי לפחד מהבנק… ובלי קשר אם יש לך הון עצמי או לא…

משכנתא אחת – משרד יועצי משכנתאות
www.mashkanta1.co.il

מחיר למשתכן? עכשיו גם ללא הון עצמי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *