יועץ משכנתא
בְּחָכְמָה יִבָּנֶה בָּיִת וּבִתְבוּנָה יִתְכּוֹנָן. ( משלי כד' ג' ) 
דף הבית | אודות | צור קשר | בלוג | המלצותמדריך משכנתא

טלפון יועץ משכנתא לפרטים ניתן להתקשר : 052-651-5168
משכנתא ייעוץ
משכנתא ייעוץמשכנתא לזוגות צעירים
משכנתא ייעוץזכאי משרד השיכון
משכנתא ייעוץמשכנתא למשפרי דיור
משכנתא ייעוץEMIמשכנתא ייעוץ
משכנתא ייעוץמחזור משכנתא
משכנתא ייעוץייעוץ משכנתא למתגרשים
משכנתא ייעוץמשכנתא ללא הון עצמי
משכנתא ייעוץתמהיל משכנתאמשכנתא ייעוץ
משכנתא ללא הון עצמי כמה הון עצמי צריך למשכנתא משכנתא למסורבי משכנתא משכנתא לדירה ראשונה משכנתא אופטימלית מחיר למשתכן? עכשיו גם ללא הון עצמי.
משכנתא ייעוץ
יועץ משכנתא
כמה הון עצמי צריך למשכנתא, לרכישת דירה
שיתופי פעולה - יועץ משכנתאות
מזרחי טפחות
לאומי למשכנתאות
בנק משכן
הראל
כלל
אנגלו סכסון
רימקס

כמה הון עצמי צריך למשכנתא

משכנתא אחת - כמה הון עצמי צריך למשכנתא

חברת משכנתא אחת - מונה צוות יועצי משכנתאות עצמאיים בלתי תלויים המתמחים בהכנת תשתיות פיננסיות נאותות על מנת שתוכלו להתכונן בצורה ראוייה ומשתלמת לשאלה כמה הון עצמי צריך למשכנתא. כמה הון עצמי צריך למשכנתא? תוהים כמה הון עצמי צריך לדירה ראשונה? לקבלת ייעוץ משכנתאות טלפוני ראשוני חינם פנו אלינו בטלפון: 052-651-5168 נשמח לעמוד לרשותכם.

בכל תהליך רכישת נכס נדל"ני כגון דירה, בית, עסק, או קרקע המיועדת לבנייה, חלה על הרוכש חובה לממן אחוז מסוים ממחיר הנכס הסופי, בעזרת הון עצמי ראשוני ובסיסי שאותו יעביר לזכות המוכר, לטובת קניית הנכס נשוא העסקה.

כלומר, בכל מקרה עלינו לממן חלק ממחיר הנכס שאותו אנו מעוניינים לרכוש, באמצעות כסף נזיל שלנו, שאנו "מביאים" ממקורות שלנו לטובת העסקה. רק לאחר שסכום זה נאסף, יוכל הבנק להעמיד לרשותנו את סכום המשכנתא לו אנו זכאים ולאפשר לנו להעביר את הכסף למוכר הנכס, ובכך להשלים את הליך רכישת הנכס על ידנו. במקרים נדירים ביותר ניתן להיערך כך שיהיה ניתן לקבל גם משכנתא ללא הון עצמי.

מיד שניגשים להליך הכנתן של התשתיות הפיננסית, נשאלת השאלה כמה הון עצמי צריך למשכנתא? התשובה לשאלה זאת תלויה במספר משתנים אשר משפיעים משמעותית על גובה ההון העצמי, אשר עלינו להעמיד לטובת העסקה.

המשתנה העיקרי, אשר משפיע על אחוז ההון עצמי לקניית דירה שעלינו לגייס, ואשר מתייחס לשאלה כמה הון עצמי צריך למשכנתא לצורך רכישת נכס נדל"ני, הנו האם זאת היא הדירה הראשונה שלנו או שבבעלותנו נכס קודם.

הגופים הרגולטורים עושים הבחנה משמעותית וברורה בתשובה לשאלה כמה הון עצמי צריך למשכנתא, ומעניקים תנאים מועדפים ללוקחי משכנתא לדירה ראשונה א שנייה בכך שמאפשרים להם לקבל אחוזי משכנתא גבוהים יותר מרוכשי נכסים שמטרתם הינה רכישה להשקעה, אשר עליהם נגזר להעמיד הון עצמי גבוה יותר.

אם הנכם זוג צעיר או יחידים, והנכם בעלי תעודת זכאות למשכנתא, הרי שעל פי התקנות החלות היום, עליכם לגייס הון עצמי לקניית דירה של 25%. אם הנכם בעלי נכס (דירה או בית), הרי שעל פי התקנות הנוכחיות עליכם לגייס הון עצמי לקניית דירה של 30%-50% מערך הנכס המיועד לרכישה. הבדלים אלה הנם משמעותיים ומקורם במדיניות אותה מתווה הרשות המבצעת (הממשלה) שמשתמשת בזכויות המשכנתא לעידוד רכישות של דירה ראשונה, ובעקבות כך לקיחת משכנתא לדירה ראשונה.

כמה הון עצמי צריך לדירה ראשונה

משכנתא אחת - יועצי משכנתאות עצמאיים בלתי תלויים יסייעו לכם להיערכות ולמציאת מקורות מימון לגיוס הון עצמי לרכישת דירה ראשונה, ועל ידי כך נוכל גם לענות בדיוק רב על השאלה כמה הון עצמי צריך לדירה ראשונה. פנו אלינו לקבלת הכוונה טלפונית ראשונית חינם בטלפון: 052-651-5168 ולקביעת מועד להמשך טיפול בפנייתכם.

השאלה לכמה הון עצמי צריך לדירה ראשונה אנו זקוקים, הינה שאלה הנשאלת על ידי צעירים רבים החולמים לאחוז בדירה ראשונה משלהם. לשאלה זו תשובות משתנות בהתאם לתקנות הרגולטוריות העדכניות. כיום התקנות מחייבות את הבנקים למשכנתאות להעמיד לרשות רוכשי דירה משכנתא לדירה ראשונה של 75% מערך הנכס אותו הם רוכשים.

ועל כן, תירוץ השאלה כמה הון עצמי צריך לדירה ראשונה בתשובה הינו שזה תלוי בערך הנכס אותו הינכם מעוניינים לרכוש, לדוגמה, אם מחירה של הדירה שאותה בחרתם הוא 1,300,000 (מליון ושלוש מאות אלף) ש"ח, אזי ההון העצמי אותו תידרשו להעמיד לטובת העסקה הינו 325,000 ש"ח.

כמו-כן, כאשר את מנסים לענות על השאלה כמה הון עצמי צריך לדירה ראשונה, עליכם לזכור שלתהליך רכישת דירה נלוות הוצאות נוספות אשר חלקם גבוהות ומשפיעות על יכולתכם לעמוד בקיומה של עסקת הרכישה.

יש לשים לב כי סכום ההון עצמי לרכישת דירה ראשונה הוא נטו, ונחשב הסכום אותו עלינו להעביר למוכרים על חשבון מחיר הדירה. כלומר, בניסיון לענות על השאלה כמה הון עצמי צריך לדירה ראשונה צריך לקחת בחשבון שסכום ההון עצמי צריך לדירה ראשונה לא כולל בתוכו את הוצאות הרכישה שאותם עלינו לממן בנוסף כגון: תשלום מס רכישה, דמי תיווך, שכר טרחת עורך דין, שיפוץ וכדומה. הוצאות אילו יכולות להגיע לעשרות ומאות אלפי שקלים, תלוי במחיר הנכס.

כאן בדיוק מונח היתרון בשכירות שירות יועת משכנתאות מומחה של חברת משכנתא אחת. אנו נסייע לכם לבצע הערכה מדויקת ככל האפשר של הסכומים הנוספים להם תזדקקו לשם השלמת העסקה ובכך יתאפשר לכם להימנע מ"הפתעות לא רצויות". יועץ משכנתאות מומחה שלנו אף יאתר עבורכם מקורות מימון לשם העמדת הון עצמי לקניית דירה כולל התוספות שיאפשרו לכם ליהנות מזכאותכם למשכנתא לדירה ראשונה, ועל ידי כך יתן לכם תשובה מלאה ומדויירת לשאלה כמה הון עצמי צריך לדירה ראשונה.

משכנתא אחת - יועצי משכנתאות עצמאיים בלתי תלויים מתמחים בהכנת תשתית פיננסית על מנת שתוכלו לעמוד בכל תשובה שתינתן לשאלה חשובה ובסיסית זאת.

לקבלת ייעוץ משכנתאות ראשוני חינם פנו אלינו בטלפון: 052-651-5168 נשמח לעמוד לרשותכם.משכנתא לזוגות צעירים

משכנתא לזוג צעיר היא משכנתא ראשונה שלוקח זוג שאין ברשותו דירה. זוגות אלו יהיו ממש לאחר החתונה או בשלב יותר מתקדם בנישואין עם תינוק או שניים
זכאי משרד השיכון

לכל זוג או יחיד קיימת זכאות למשכנתא מהמדינה ובתנאי שזו דירתו הראשונה.
משכנתא למשפרי דיור

משכנתא למשפרי דיור היא למעשה מעבר ממגורים בדירה אחת שבבעלותי, לאחרת שקניתי במקומה.
EMI

אתם לא צריכים EMI, פנו אלינו ויועצי המשכנתאות שלנו יסבירו לכם איך גם אתם יכולים לקבל משכנתא ללא EMI, לדאוג למשכנתא שלכם זאת העבודה שלנו.|!|ENTER|!|
מחזור משכנתא

מדי פעם חלים שינויים המצריכים היערכות פיננסית בהתאם. שינויים בפרמטרים הכלכליים במשק, כמו ירידה בריבית הפריים, למשל, או עליה במדד המחירים לצרכן
ייעוץ משכנתא למתגרשים

משכנתא לאדם גרוש היא בעצם משכנתא של לווה יחיד. הבית הופך להיות שלך בלבד וכמו כן, אתה הלווה היחיד.
משכנתא ללא הון עצמי

אנחנו מחפשים את הזוגות שבסדר העדיפויות שלהם הציבו במקום הראשון את קניית הדירה ומתכוונים לקנות השנה את דירתם.
תמהיל משכנתא

תמהיל משכנתא הוא פיצול של סכום המשכנתא אותו אנו לווים, למספר תתי הלוואות. בכל תת הלוואה שכזה עלינו להחליט באיזה מסלול משכנתא לבחור
יועץ משכנתא
כתובתינו: התוכנה 7 כפר סבא דוא"ל igmashkanta@gmail.com © כל הזכויות שמורות mashkanta1 ייעוץ משכנתאות
תקנון האתר |  בלוג |  פייסבוק |  בניית אתר